#

GZC24'ü Tanıyalım

GZC24 mobil sıcaklık ve konum takip cihazı

Sıcaklık ve Konum Takibi Kolaylaştı

GZC24; varış noktasına doğru hareketi süresince sevkiyatınızla ilgili anlık bilgiler veren teknoloji harikası tek kullanımlık sıcaklık ve konum takip cihazıdır.

Sevkiyattaki hassas ürünlerinizin yol boyunca doğru sıcaklıkta tutulup tutulmadığını artık merak etmeyeceksiniz. Bunu ürünlerinizin anlık konumu ile birlikte kolayca takip edebileceksiniz.

Çalışma Süresi 20, 40 ve 60 günlük modeller mevcuttur.

Modeller

Sıcaklığa Hassas Ürünlerinizi Uzaktan Takip Edin

GZC24, tüm sevkiyat boyunca ürünleriniz arzu ettiğiniz ortam sıcaklığında tutuluyor mu diye sıcaklık takibi yapmanıza olanak sağlar!

Sevkiyat Sürecini Eş-Zamanlı İzleyin

GZC24, güncel konum ve ürünlerinizin tutulduğu ortam sıcaklığı ile ilgili güncel bilgileri iletmek için GSM(1) vasıtasıyla sunucu ile haberleşir. Siz de sevkiyatınıza ait güncel verilere internet üzerinden kolayca erişebilirsiniz.

Ortam Sıcaklığı Sınır Değerlerin Dışına Çıktığında Uyarılar Alırsınız

Yönetim paneliniz üzerinden arzu edilen min. ve maks. sıcaklık limitlerini ayarlamanız durumunda sıcaklık bu limit değerlerin dışına çıktığı durumlarda anlık olarak e-posta adresinize uyarı mesajları iletilecektir.

Günlük Durum Raporları E-posta Kutunuzda

Seçtiğiniz bildirim süresinde, sıcaklık grafiği ve son konum dahil olmak üzere güncel durum raporları e-posta adresinize iletilir.


Hızlı Kullanım Kılavuzu


Belgeler

  • GZC24 Sıcaklık ve Konum Takip Cihazı Marka Tescil Belgesi

Fiyat Teklifi Alın!

Daha fazla bilgi veya fiyat teklifi için aşağıdaki butona tıklayarak gelecek sayfadaki iletişim formunu doldurmanızı ya da iletişim bilgilerimizi kullanarak bize ulaşmanızı rica ederiz.

Bize ulaşın!

Önemli Not: Cihaz verileri GSM üzerinden iletmektedir ve mobil interneti kullanabileceği bir yere yerleştirilmelidir. Eş-zamanlı takip GSM baz istasyonu sinyaline bağlıdır. Belli konumlarda sinyal olmaması durumunda, cihaz verileri kaydetmeye devam etmektedir ve yeniden sinyal aldığında kaydettiği bu verileri toplu olarak göndermektedir.

(*) Bazı lokasyonlarda konum verisi alınamaması cihazın o an bağlantı kurduğu GSM operatörü ile ilgili bir durumdur.